Get Adobe Flash player

Asociál lapený v sítích

Ephemeris

Taurus
Sun in Taurus
Sagittarius
Moon in Sagittarius
23 degrees
Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon
18 days old

Google Translator

Používá technologii

Počítadlo návštěvnosti

  • 0Někdo se dívá:
  • 6Návštěv dnes:
  • 364Žhavý Měsíčník:
  • 22233Návštěv celkem:
  • 16Denní průměr:
  • 1.1.2014Počítáme to od:

Pentagonal One

Web Fakriho Strýčka

The following two tabs change content below.
Fakriho Strýček
Jsem, který jsem. Nedělám to sice dobře, ale někdy to dělám rád. Jmenuji se Pavel Křišťan. Pokud byste po mně vášnivě zatoužili, tak e-mail: fakri(zavinutec)centrum.cz. Všem přejícím lidem přeji pěkný den, pěkný měsíc, pěkný rok, pěkný život i pěknou smrt. "Bože, dej mi odvahu změnit to, co změnit mohu, dej mi sílu přijmout to, co změnit nemohu, a dej mi moudrost, abych rozeznal jedno od druhého." František z Assisi.
Fakriho Strýček

Latest posts by Fakriho Strýček (see all)

DLOUHODOBĚ ZDE NIC ZÁNOVNÍHO NENÍ, PROTOŽE NIKDO NIC NEPŘIDÁVÁ. NENÍ NÁLADA.
UPOZORNĚNÍ PRO MILOVNÍKY FOUNŮ, AJFOUNŮ, AJPEDŮ, MINITABLETŮ A MININOTEBOOKŮ
Mrzí mě, že se setkáváme za těchto dramatických okolností. S Bohem v lepších časech!
UPOZORNĚNÍ PRO JEMNOCITNÉ, DUCHOVNĚ ŽIJÍCÍ SPOLUOPČANY A NEZKALENOU MLÁDEŠ
Mohou se zde vyskytnout slova jako např. kurva(fix), vysrat, prdel, hovno, bullshit, etc.
Galerii “Zašlé Obrazy Staropražské” provozuje pro potěchu oka a mysli K., živec pražský. Byl debil jednou dvakrát předjarní podvečer. Výstava. Hospoda. Hledání “into wild web” fotografií staré Prahy, a jelikož jich moc nebylo… Fotografie vezdejší pocházejí z mé bývalé sbírky starého papíru. Ostatně, mám to na navštívence, “bývalý milovník starého papíru”. Na souložení jsem nikdy moc nebyl …a kopyrajt v truhlíku na balgóně nepěstuju… Možno též zasílati dopisnice. Nechci se chlubit, ale… Doporučuje 8 z 5 návštěvníků.
Welcome to a website which offers you to view some past time images. And much more. The pages have been designed by Mr. K, a Prague resident, in order to please your sight and mind. The idea to create such a website was inspired by atmosphere of one post-exhibition Friday evening and by the fact that nothing similar could be found on the net. At least at that time! These historical photos, Pictures of disappear Prague, can be sent as a postcards. Copyright? Bullshit! Recommended 8 from 5 visitors.
Umkreationistické tendence mysli
Stará Praha Popup Window
ČTĚTE UPOZORNĚNÍ PŘEVELICE DŮTKLIVÉ A K UZOUFÁNÍ OTRAVNÉ. ČTĚTE A BDĚTE.
Veškeré prezentované informace neseny jsou dobrou vůlí pomoci spolutrpícím, a takto na ně račte nahlížet. Informátor vezdejší v upřímné, leč nevědomé snaze s díky odmítá vážnější zodpovědnost za aplikaci uveřejněných informací, tato jest výhradně zodpovědností Vaší. Informace nezbytno důkladně prověřovat, nikoliv důvěřovat, byť by se blyštěly jak klika vod bordelu, natož jich slepě užívat. Co uvozovky před i za pomáhá tady a teď mně, může tady a teď uvozovky před i za škodit Vám, byť je to, může být z podstaty dobré. Tak si nenechte nic nakukat, a buďte s Pánem Bohem. Odejděte v pokoji nebo se přesuňte do kuchyně.